Dickies Life

Dickies od zawsze reprezentował coś więcej, niż tylko ubrania. Dickies Life wyraża przywiązanie do subkultur i stylu życia, z którymi jest związany.
Nie każda stara marka może powiedzieć to o sobie. To kwestia autentyczności, której nie da się po prostu wyprodukować w fabryce.

Odzież Dickies od ponad 90 lat nieodłącznie kojarzy się z ciężką pracą i twardymi facetami ją wykonującymi. Ubrania tej marki od lat wybierają m.in. mechanicy samochodowi, spawacze, budowlańcy, kierowcy wyścigowi czy nawet lekarze. Wszyscy oni doceniają wygodę, jakość wykonania i niebywałą trwałość odzieży Dickies. Marka ta jest też doskonale znana wszystkim fanom amerykańskiej motoryzacji, hot-rodów, lowriderów i ciężkich, ociekających chromem motocykli.

Dystrybucja

Firma Hydroz Customs jest wyłącznym dystrybutorem marki Dickies Life na Polskę od 2010 roku. Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe.
Jako wyłączny przedstawiciel gwarantujemy dostęp do pełnej i aktualnej oferty producenta, atrakcyjne rabaty, oraz szybką dostawę zamówionych towarów.
Zapraszamy do kontaktu info@dickies.pl, lub telefonicznie (+48) 513.126.846.


Accept

Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.