Vintage Dickies AD

Odzież Dickies od ponad 90 lat nieodłącznie kojarzy się z ciężką pracą i twardymi facetami ją wykonującymi. Ubrania tej marki od lat wybierają m.in. mechanicy samochodowi, spawacze, budowlańcy, kierowcy wyścigowi czy nawet lekarze. Wszyscy oni doceniają wygodę, jakość wykonania i niebywałą trwałość odzieży Dickies. Marka ta jest też doskonale znana wszystkim fanom amerykańskiej motoryzacji, hot-rodów, lowriderów i ciężkich, ociekających chromem motocykli.

Dziś marka Dickies to jednak przede wszystkim solidne ubrania dla fanów kultury miejskiej, skateboardingu czy motoryzacji. Doceniają ją zarówno muzycy, sportowcy, jak i kluby samochodowe na całym świecie. W trakcie ponad dziewięćdziesięcioletniej historii firmy, poza odzieżą roboczą, w ofercie Dickies pojawił się pełen przekrój streetwearowej odzieży męskiej – od spodni, poprzez koszule i t-shirty, po dodatki takie jak portfele czy paski.

Nie zmieniło się jedno – Dickies od zawsze tworzył ubrania dla ludzi z charakterem.

Firma Hydroz Customs jest wyłącznym dystrybutorem marki Dickies Life na Polskę od 2010 roku. Jako wyłączny przedstawiciel marki Dickies Life na Polskę gwarantujemy dostęp do pełnej i aktualnej oferty producenta, atrakcyjne rabaty i program lojalnościowy, oraz szybką dostawę zamówionych towarów.

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe.

Kontakt:
Tomasz Cieślakowski
tcieslakowsk@dickies.pl
Tel.: (+48)513.126.846


Accept

Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.